Hostal Rossy
Το ξενοδοχείο Hostal Rossy Πουέρτο Μοντ είναι περίπου 2 χλμ. από το Γλυπτό Sentados Frente al Mar, ένα εξαιρετικό μέρος για να μάθετε διάφορα πολιτισμικά στοιχεία. Αυτός ο ξενώνας διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.
Puerto Montt Historical Museum Juan Pablo II απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από αυτό το άνετο ξενοδοχείο, ενώ Valle Volcanes βρίσκεται σε απόσταση μόνο 11 λεπτών με τα πόδια. Το Hostal Rossy βρίσκεται κοντά σε φυσικά αξιοθέατα όπως Parque Municipal La Paloma (1 χλμ. ) Και ο Ηφαίστειο Osorno (3 χλμ. ). Cathedral of Puerto Montt βρίσκεται περίπου 3,1 χλμ. από αυτό το κατάλυμα. Οι πελάτες θα βρουν τη στάση λεωφορείων Ejercito δίπλα σ' αυτό το ξενοδοχείο, σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με τα πόδια.
Σερβίροντας πιάτα μεσογειακής κουζίνας, Selim Tu Comida Arabe απέχει περίπου 1 χλμ. από το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Plaza de Armas1683 χλμ.
- AIEP Instituto Profesional1647 χλμ.
- Mirador "Manuel Montt"1310 χλμ.
- Lutheran Temple394 χλμ.
- Universidad San Sebastian1275 χλμ.
- Parque Municipal La Paloma1477 χλμ.
- Mall Paseo Puerto Montt1442 χλμ.
- San Alfonso950 χλμ.
- Santa Maria de Montecarmelo1574 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Χώρος στάθμευσης
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo ξενοδοχείο Hostal Rossy;
Τo ξενοδοχείο Hostal Rossy παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Hostal Rossy;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Hostal Rossy στις 11:00. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υιοθετεί τo ξενοδοχείο Hostal Rossy.
Σε τo ξενοδοχείο Hostal Rossy υποστηρίζουν δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.